digidtyle

کتاب جستارهایی در باب عشق اثر آلن دوباتن

کتاب جستارهایی در باب عشق اثر آلن دوباتن

 آلن دو باتن در نوامبر 1969 در سوئیس متولد شد، ولی اکنون در لندن زندگی می کند. او رشتة دکترای فلسفه را در دانشگاه هاروارد برای ادامه تحصیل برگزید. اما آن را نیمه کاره رها کرد و به نویسندگی روی آورد. دو باتن خالق آثاری چون: «هنر سیر و سفر» ، «تسلی بخشی های فلسفه»، «جستارهایی در باب عشق»  و «سیر عشق» می­باشد. او در این کتاب چگونگی شکل گیری رابطه پرشور عاطفی دو مسافر جوانی را که در درون هواپیما بر فراز آسمان آغاز می­شود را به تصویر می­کشد و موضوع عشق را از نگاه فیلسوفانی چون: ارسطو، سارتر، وینکنشتاین و ... از جنبه ادبیات، جامعه شناسی و روان شناسی مورد موشکافی و تحلیل قرار می­دهد.شما در این کتاب داستان شور آفرین این دو زوج را از آغاز تا پایان دنبال خواهید کرد.
 • وزن
  340 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  248 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما