digidtyle

کتاب کاخ گلستان اثر محمد حسن سمسار و محمد علی داودی پور انتشارات زرین و سیمین

کتاب کاخ گلستان اثر محمد حسن سمسار و محمد علی داودی پور انتشارات زرین و سیمین

کاخ موزه گلستان نهاد فرهنگی و هنری است که در سالهای پس از انقلاب برای بازدید عموم به صورت موزه بازگشایی شده و مجموعه زبده ای از شاهکارهای نگارگری و خوشنویسی و عکسها و تابلوها و نسخ خطی گرانبها در کتابخانه آن نگهداری میشود. این کتابخانه هر چند از نظر شمار کتاب و مرقع و دیگر آثار هنری کتابخانه ای کوچک است اما به سبب ارزش والای آثار بی مانند گرد آمده در آن در شمار مهمترین کتابخانه های ایران به حساب می آید. در این آلبوم بسیار نفیس که فروتنانه ادعا میکنیم یکی از خوش چاپ ترین کتابهایی است که تا به حال در مورد موزه های ایران به چاپ رسیده و به خوبی با کتابهای نوع خود در جهان قابل مقایسه است گلچینی از این گنجینه هنری به بینندگان هنردوست عرضه میشود.
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رحلی

  قطعی در ابعاد بیش‌تر از 25×35 سانتی‌متر که به سه اندازه‌ی کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می‌شود. این قطع بیشتر برای کتابهای نفیس استفاده می‌شود. هم‌چنین معمولا هنگام خواندن کتاب‌های این قطع، آن‌ها را روی چهار پایه‌ی چوبی (رحل) قرار می‌دهند.

 • تعداد صفحات
  336 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  گالینگور با قاب
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما