filesell

خودرو کیا Besta دنده ای سال 1992

خودرو کیا Besta دنده ای سال 1992

پیشینه‌ی تولید «کیا بستا» به سال 1980 میلادی در کره‌جنوبی باز‌می‌گردد. کیا بستا در کلاس‌های مختلفی اعم از «ون» و‌ «pick-up» ‌ساخته شده است. بستا تاکنون چهار نسل از تولید را پشت‌سر گذاشته است و در کشورهای گوناگون با نام‌های مختلفی از‌جمله «Bongo»‌ و «کیا‌ k‌» به فروش می‌رسد. در ایران کیا بستا به‌صورت ون وارد شده است که در آن سال‌ها رقبایی همچون «میتسوبیشی» و «تویوتا» را پیش روی خود داشته است. مدل 1992 کیا بستا در کلاس مینی‌ون‌ها در برزیل جزو پرفروش‌ترین خودروها در این رده بود.

در بخش مشخصات فنی، کیا در دومین نسل از این خودرو از طیف موتورهای مختلفی استفاده کرده است که نمونه‌ی موجود در کشور از یک موتور چهار سیلندر 2.2‌لیتری دیزلی بهره می‌برد که قادر است قدرت 62 اسب‌بخار را تولید کند و در اختیار راننده قرار دهد؛ همچنین این مینی‌ون قادر است تا به حداکثر سرعت 126 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. این قدرت از طریق یک گیربکس پنج دنده‌ی دستی به هر چهار چرخ این خودرو منتقل می‌شود و این نقطه‌ای مثبت در ویژگی‌های این خودرو است.

در بخش امکانات رفاهی، کیا حداقل را برای این خودرو قرار داده است که شامل فرمان هیدرولیک، سیستم تهویه‌ی مطبوع دستی، صندلی‌ها با قابلیت تنظیم زاویه‌ی پشت برای استراحت و سفر می‌شود.

  • کلاس خودرو
    ون
  • تعداد سرنشین
    شش نفر به بالا
  • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

    با تشکر از انتخاب شما