filesell

خودرو نیسان Roniz دنده ای سال 1388

خودرو نیسان Roniz دنده ای سال 1388

نیسان رونیز یک suv برگرفته از وانت pick-up نیسان است که در آمریکا این وانت با نام نیسان frontier به فروش می‌رسد. رونیز مونتاژ داخلی، شباهت بسیار زیادی به نیسان xterra دارد؛ اما با این تفاوت که نیسان xterra از یک موتور 6 سیلندر بهره می‌برد. درواقع نیسان رونیز مونتاژ داخل کشور، همان نیسان paladin است که در کشور چین در کارخانه zhengzhou تولید می‌شود. رونیز در بازار داخلی آن زمان، جایگزین مناسبی برای شاسی‌بلندهای قدیمی محسوب می‌شد؛ چراکه بازار شاسی‌بلندها با تنوع بسیار محدود و در انحصار خودرویی مانند پاترول و پاژن بود.

در بخش مشخصات فنی، این شرکت چینی یک موتور 2.4لیتری 4 سیلندر خطی برای رونیز تعبیه کرده است که قادر به تولید 160 اسب بخار قدرت و حداکثر گشتاور 208 نیوتون‌متر در دور 3600rpm است که این قدرت از طریق یک گیربکس 5 دنده‌ی دستی در حالت عادی به چرخ‌های عقب خودرو منتقل می‌شود و دنده‌ی کمکی آن با پلوس خلاص‌کن برقی با 3 حالت 2H-4H-4L از داخل قابل تنظیم است که در حالت 4L نیرو به هر 4 چرخ منتقل شده و برای مسیرهای خاکی و برفی مناسب است و حالت 4H حداکثر قدرت خودرو است که در این حالت سرعت خودرو از 50 کیلومتر تجاوز نمی‌کند. رونیز در مدت زمان 15.2 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر می‌رسد و حداکثر سرعت 160 کیلومتر در ساعت را ثبت می‌کند.

در بخش امکانات رفاهی رونیز در پایین ترین سطح ممکن قرار دارد که پارس خودرو برای آن امکانات زیر را تعبیه کرده است: فرمان هیدرولیک،تهویه مطبوع دستی،آینه های برقی،شیشه های برقی جلو و عقب که ABS  و کیسه ایمنی هوا را از روی آن حذف کرده است.

 • طول
  4960 میلی‌متر
 • عرض
  1960 میلی‌‎متر
 • ارتفاع
  1880 میلی‌‎متر
 • وزن
  1770 کیلوگرم
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما