filesell

خودرو مازراتی Grancabrio S اتوماتیک سال 2013

خودرو مازراتی Grancabrio S اتوماتیک سال 2013

کارخانه‌ی خوش‌نام ایتالیایی در سال 2011 اولین‌بار مدل «گرن کبریو‌ S‌» را معرفی کرد که بخشی از پلتفرم خود را از مازراتی کواتروپورته و بخشی را از فراری 599 جی تی بی گرفته است. گرن کبریو‌ S‌ در عین اسپرت بودنش یک‌ convertible‌ لوکس است که در این سال‌ها مازراتی در این مدل مانند سایر مدل‌ها آن اصالت ایتالیایی خود را حفظ کرده است. این نسل از مازراتی از اجداد خود، یعنی کواترو پورته و عمو‌زاده‌اش فراری ‌f ‌۴۳۰ چیزهای زیادی به ارث برده است. گرن کبریو‌ S‌ علاوه بر آیرودینامیک خوب دارای پیشرانه‌ی ۴.۷‌ و هشت سیلندری بنزینی است. صدای مازراتی آدم را مبحوت خود می‌کند که بیشتر به این یاقی ایتالیایی گاز بدهد.

در بخش فنی، مازراتی گرن کبریو‌ S‌ دارای یک پیشرانه‌ی هشت سیلندری به حجم 4691 سی‌سی است و با کد‌ F136‌ و توان تولیدی آن 454 اسب‌بخار در دور 7000 و گشتاور 520 نیوتنی را در دور 4750 ایجاد می‌کند که توسط یک جعبه دنده‌ی شش سرعته‌ی کلاچ دوبل ساخت‌ ZF‌ آلمان به چرخ‌های عقب این خودرو منتقل می‌شود که شتابی برابر با پنج ثانیه‌ای گرنتوریزموس را به صد کیلومتر بر ساعت می‌رساند و سقف سرعت 285‌کیلومتری دارد. مصرف سوخت ترکیبی برای گرن کبریو S ۱۶.۲ است.

مازراتی گرن کبریو‌ S در بخش امکانات رفاهی و ایمنی خود که با استانداردهای یورو پنج مطابقت دارد‌، شامل کیسه هوای سرنشینان جلو و عقب‌، جانبی‌، زانویی‌، پرده ای‌، ABS ،‌ESP‌،‌EBD ،‌MSR‌ ،‌ASR، ترمز خنک‌کن‌دار، صندلی برقی چرم برقی با قابلیت تنظیم گودی کمر، گرمکن، سرد‌کن و پشت‌سری برقی هوشمند تصادف، آینه‌های برقی با حافظه گرمکن‌دار، چراغ با گردش نور در پیچ‌، برف‌پاکن هوشمند و پاک‌کننده اتوماتیک مه شیشه‌ی جلو، پرده برقی تنظیم ارتفاع، سنسور باران و... می‌شود.

 • طول
  4881 میلی‌متر
 • عرض
  1915 میلی‌‎متر
 • ارتفاع
  1353 میلی‌‎متر
 • وزن
  1880 کیلوگرم
 • فاصله دو محور
  2941 میلی‌متر
 • حجم مخزن سوخت
  86 لیتر
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما